OÜ Autopant Blog
auto alles ja raha käes!
EST    RUS

Autopant on finantseerimisettevõte, mitte pank. Meie tegevus ei ole seotud erinevate piirangutega, mis sunnivad suuri panku tihti oma klientidele laenu osas ära ütlema. Autopant pakub finantseerimisviisi, mis aitab autoomanikel lahendada rahaprobleeme või realiseerida suuri tulevikuplaane. Enamikel juhtudel saame me võimaldada autoomanikele laenu, kuna laenu tagatiseks on auto hind, mitte klientide krediidiajalugu.

Juba mitu aastat tegutsevad Eestis firmad, mis pakuvad auto tagatisel laenu, seades tingimuseks, et auto peab jääma laenuandja parklasse või tavalisse tasulisse parklasse.

See tähendab seda, et laenuvõtja jääb oma autost ilma seniks kuni laen on tagasi makstud. See on tihtipeale vägagi pikk aeg, mõnikord kuni 4 aastat! Selle aja jooksul auto vananeb ja tema sõidukvaliteet halveneb.

Autopant pakub palju kliendisõbralikumat lahendust. Võttes laenu Autopandist, saate edaspidigi ajada omi asju võimalikult mugavalt – sõites omaenda autoga. Te ei kaota mitte midagi – Teil on nii raha kui ka auto! Ainsaks erinevuseks on igakuised laenumaksed, mis pannakse paika paberite vormistamisel.

Mõelge läbi, millist summat ja milliseks perioodiks Teil on vaja ning millise summa tasumist kuus Te endale lubada võite.

See informatsioon võimaldab meil võimalikult kiiresti pabereid vormistada. Teie isikut ja auto omandiõigust tõendavate dokumentide olemasolu võimaldavad Teil saada vajaliku summa omanikuks üsna lühikese aja jooksul.

Kõik avaldused vaadatakse läbi individuaalselt, laenutingimused sõltuvad tagatiseks olevast autost või muust transpordivahendist. Kõik meie kliente puudutavad andmed on rangelt konfidentsiaalsed.

www.ohtuleht.ee, 16.09.2008

Be the first to comment on "Autopant: keskklass elab võlgu"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*